29. Finał WOŚP w Sokółce

Baner WOŚP 2021

29. Finał Wielskiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się również w Sokółce. Jak zwykle sztab zorganizował Sokólski Ośrodek Kultury. Jego szefem została Magda Żukiewicz. Od kilku tygodni, w dziesięciu sklepach na terenie miasta, można znaleźć stacjonarne puszki sztabowe, do których zbierane są datki na rzecz WOŚP.

Dla tych, którzy wspierają akcję i chcą się tą radością podzielić ze światem, stworzyliśmy również nakładkę na facebookowe zdjęcie profilowe. Jest ona dostępna w bazie nakładek i informuje o tym, że razem z Sokólskim Ośrodkiem Kultury wspieracie WOŚP.

W dniu finału tj. w najbliższą niedzielę 31 stycznia 2021 r. w Kinie „Sokół” w godzinach 10:00 – 18:00 czynny będzie sztab, w którym na pewno znajdziecie Państwo puszki, do których można wrzucić pieniądze.

Ponieważ nie mogą odbywać się tradycyjne licytacje, zorganizowaliśmy stoisko z orkiestrowymi gadżetami, wśród których są kubki, koszulki, smycze, torby, worki, kalendarze, zegarki, skarpety i wiele innych.

Kolejny raz w działania włączyła się Szkoła Podstawowa w Boguszach, z której nauczyciele i rodzice przygotują kram z domowymi wypiekami oraz rękodziełem.

Tradycyjnie , w działania włączają się, przynosząc różne przedmioty i firmowe gadżety, indywidualni Sokółczanie oraz lokalne firmy. Wszystkie te rzeczy będzie można nabyć, wrzucając datek do puszki.

Wielbiciele disco polo, jak co roku, znajdą gadżety z wizerunkiem bardzo popularnego Zenka.

Amatorów morsowania zachęcamy do udziału w niedzielnym hartowaniu się w sokólskim zalewie. O godzinie 10:00, z puszką WOŚP wejdą do chłodnej wody!

Mamy nadzieję, że 29. Finał, choć zdecydowanie różniący się od tych organizowanych co roku, bez koncertów, występów, prezentacji i licytacji, będzie pełen energii i radości. Liczymy na hojność Sokółczan, na ich udział w tej ogólnopolskiej, a nawet ogarniającej różne zakątki świata, akcji. Zachęcamy mieszkańców miasta do ofiarności i hojności. Prosimy, aby nie omijać nielicznych wolontariuszy, których tego dnia będzie można spotkać na zaśnieżonych ulicach i wrzucić datki do puszek.

Mino pandemii, grajmy do końca świata i jeden dzień dłużej! Zapraszamy!

Agnieszka Kozakiewicz, SOK


Zobacz również

Skip to content