Pomóż, jeśli tylko możesz!

Sokólski Ośrodek Kultury już po raz kolejny przed sylwestrową nocą zachęcał do zaniechania strzelania fajerwerków. Na Facebookowym fanpage placówki pojawiły się opracowane przez instytucję dwie nakładki zachęcające do dbania o spokój zwierząt. Wielu sympatyków skorzystało z niej wklejając na swoje zdjęcie profilowe.

Plakat

Mamy nadzieję, że w tym roku, w wyniku strzałów fajerwerków w sylwestra, ucierpiało jak najmniej zwierząt. Zachęcamy, aby w ramach akcji pod hasłem “Zamiast witać rok z łomotem, sztamę trzymaj z psem i kotem!” zorganizowanej już po raz drugi przez Sokólski Ośrodek Kultury wspomóc sokólskie Schronisko dla Zwierząt w Sokółce.

Ogłaszamy zbiórkę produktów potrzebnych sokólskim, czworonożnym bezdomniakom. Zbieramy dobrej jakości karmę, tekstylia, koce, podkłady, zabawki dla szczeniąt i kociaków (Pamiętaj, że zabawki muszą być przeznaczone dla zwierząt!)

Pomóż, jeśli możesz! Na wyżej wymienione rzeczy czekamy w Kinie “Sokół” w Sokółce, do 15 stycznia, od poniedziałku do piątku, w godzinach 13:00 – 17:00.

DZIĘKUJEMY!

Agnieszka Kozakiewicz, SOK


Zobacz również

Skip to content