Zaproszenie na warsztaty tworzenia piosenek

Baner Piosenkotworzenie

Piosenkotworzenie – cór korzenie to warsztaty z tworzenia piosenek skierowane do nastolatek. Temat wyjściowy to „Korzenie”, cel – tworzenie i wspólne wykonanie piosenek oraz wzmacnianie poczucia własnej wartości, środki – przyjemność. Podczas warsztatów będziemy zajmować się tym, jak i o czym pisać, technikami głosu, wydobywaniem dźwięków, kreatywnym myśleniem i wyobraźnią!

Prowadzącą warsztat będzie Karolina Czarnecka – aktorka, wokalistka, autorka tekstów i performerka. Porusza się po różnych dziedzinach sztuki i bada ich granice. Jest absolwentką Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku i Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Ma za sobą wydanie trzech solowych albumów, z czego ostatnia płyta „Cud” wydana w wytwórni Kayax opowiada o dwóch światach po których się porusza: Podlasiu i Warszawie. Na dużym ekranie zadebiutowała w 2016 rolą w filmie #WszystkoGra w reżyserii Agnieszki Glińskiej. W 2019 r. można było ją zobaczyć w filmie “Sługi wojny” (reż. Mariusz Gawryś), a w 2020 roku wcieliła się w postać Nadii Polczak w serialu “Miasto długów”.

Karolinie podczas warsztatów towarzyszyć będzie Nela Gzowska – gitarzystka i basistka związana z takimi zespołami jak Kobiety, Wilcze Jagody, Ryby czy Gang Śródmieście. Jedna z płyt nagrana z jej udziałem otrzymała nominację do Paszportów Polityki 2007 w kategorii Muzyka Popularna. Przez 2 lata mieszkała w Londynie i uczyła gitary na Girls Rock UK. Obecnie gra z Gangiem Śródmieście, którego debiutancka płyta Feminopolo (2017) jest eksponatem na wystawie Disco Relaks w Muzeum Etnograficznym w Warszawie. Poza gitarą i basem, zgłębia świat syntezatorów. Nela nauczy Was podstaw produkcji muzycznej.

***

Tak zaprasza Was prowadząca warsztaty Karolina Czarnecka:

„Cześć Dziewczyno! Jeśli masz od 14 do 17 lat, jesteś z Sokółki i okolic, lubisz muzę, piszesz teksty, chcesz kreatywnie spędzić czas, potrzebujesz się wyrazić lub po prostu masz wolne po południa, wpadaj na warsztaty: Piosenkotworzenie- cór korzenie -warsztaty z tworzenia piosenek skierowane do nastolatek. Stworzymy piosenkę (lub więcej). Napiszemy teksty, zrobimy muzę i nagramy efekt. Bez spiny, z czułością na proces i odwagą na emocje, razem penetrować będziemy lokalne tajemnice.”

***

Zgłoszenia: Wyślij swoje zgłoszenie do 12.12.2020 r. na adres: poczta@sokolskiosrodekkultury.pl i napisz w max. 4 zdaniach: Czym dla Ciebie są korzenie? Do zobaczenia!

*Warsztaty odbywać się będę w formule mieszanej online, a później mamy nadzieję w realu.

Autorka grafiki: Małgorzata Pawlak

Warsztaty dofinansowane przez Burmistrza Sokółki.

Agnieszka Kozakiewicz, SOK


Zobacz również

Skip to content