Zaproszenie na Mikołajki

Plakat

Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska oraz Sokólski Ośrodek Kultury, jak co roku, zapraszają na imprezę mikołajkową. W tym roku świętujemy nieco inaczej z powodu pandemii. W niedzielę 6 grudnia czekają na Was niespodzianki.

1) Spektakl teatralny online pt. “Elfy trzy” w wyk. Teatru Kultureska – specjalnie dla dzieci z Sokółki – link do przedstawienia będzie aktywny od soboty 5 grudnia godz. 9:00 do godziny 21:00 w dniu 6 grudnia. Znajdziecie go na fanpage Sokólskiego Ośrodka Kultury. Elfy Trzy” to spektakl o świątecznej tematyce. Przeniesie widzów na rozśpiewany i roztańczony biegun północny, dzięki bajkowej świątecznej scenografii i kostiumom. Spektakl przesycony jest autorską świąteczną muzyką i wyjątkowymi efektami scenicznymi. Historia trzech elfów pełna jest żartów, komicznych scen, pięknych piosenek, ale i… zwrotów akcji. Zawiera wychowawczy morał i tłumaczy dzieciom, dlaczego nie warto być niegrzecznym. Gwarantujemy 60 minut dobrej zabawy, które mogą doprowadzić widzów do łez… ze śmiechu! Spektakl ma charakter rodzinny – dobrze bawią się nim zarówno dzieci, jak i dorośli.

2) Mikołaj Drive-Thru – 6 grudnia w godzinach 15:00 0 17:00 przejedź lub przejdź obok przystanku Mikołaja i odbierz upominek.
– Przystanek będzie się znajdował na Plac przed Kinem “Sokół”
– Zapraszamy dzieci do lat 10
– W zamian pozostaw Mikołajowi własnoręcznie zrobioną z kartonu pięknie przyozdobioną bombkę, na której napiszesz swoje imię i wiek.
– Wjazd i wejście do przystanku Mikołaja są tylko od ulicy Plac Jana Kilińskiego – dalej Plac Kościuszki. Wyjazd i wyjście- tylko na ulicę Józefa Piłsudskiego.
– Pamiętajmy o zachowaniu bezpiecznej odległości – po odbiór upominku czekamy w wyznaczonych miejscach oznaczonych świetlnymi balonami.

ZAPRASZAMY!

* Realizacja przedsięwzięcia Mikołaj Drive-Thru wg. pomysłu Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej – Dziękujemy za inspirację. Pozdrawiamy serdecznie i świątecznie!

Agnieszka Kozakiewicz, SOK


Zobacz również