Elektroniczna usługa umawiania wizyt w urzędzie skarbowym

Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku informuje, że od 26 października 2020 r. w kolejnych województwach uruchomiono nowy model obsługi podatników. Załatwienie sprawy podczas bezpośredniej wizyty w urzędzie będzie możliwe po jej wcześniejszym umówieniu. Zmiany zostają wprowadzone, by zwiększyć bezpieczeństwo i komfort podatników.

Baner

Wizytę w urzędzie najprościej umówić przez internet. Wystarczy skorzystać z usługi „Umów wizytę w urzędzie skarbowym” na podatki.gov.pl lub na stronach poszczególnych urzędów skarbowych. Na wizytę można umówić się także telefonicznie (numery telefonów można sprawdzić na stronie www urzędu skarbowego) lub podczas osobistej wizyty w urzędzie – w punkcie „Umawianie wizyt” który znajduje się blisko wejścia.

Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku liczy, że możliwość umawiania wizyt przez internet ułatwi podatnikom załatwianie ich spraw. Dzięki temu, że bezpośrednio w siedzibie urzędu odbywa się obsługa umówionych klientów, uniknie się nadmiernych kolejek oraz poprawi komfort i bezpieczeństwo.

DO POBRANIA: Pełna treść informacji

Krzysztof Lewczuk
Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku


Zobacz również

Skip to content