Bądź EKO i odzyskaj energię z choinki

Czy wiesz, że choinka w świetle prawa jest odpadem komunalnym, który powinien być odpowiednio zebrany i zutylizowany? Jeśli kupiłeś żywą choinkę i nie wiesz, co z nią zrobić po Świętach – nie martw się, Celsium – zielona energia pomoże! Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Celsium proponuje wszystkim mieszkańcom Sokółki darmowy odbiór choinek.

Plakat z informacją

Zebrane drzewka zostaną spalone w kotłach biomasowych i zamienione na ekologiczną energię wykorzystaną do ogrzewania domów mieszkańców. Dzięki recyklingowi poświątecznych drzewek zmniejszy się produkcja dwutlenku węgla w mieście, a świąteczna EKO energia wróci prosto do Ciebie!*

Jak zgłosić się do akcji? To proste! Wejdź na Facebooka Celsium, polub Celsium, a w wiadomości prywatnej zostaw informację kiedy chciałbyś oddać choinkę i skąd Celsium ma ją odebrać. Po zebraniu zgłoszeń ustalony zostanie harmonogram odbiorów i każdy zostanie poinformowany indywidualnie.

Przed oddaniem choinki należy pamiętać, aby uprzednio oczyścić choinkę z dekoracji, stojaka lub doniczki. Akcja potrwa do końca stycznia 2020 r.

Celsium.pl


Zobacz również

Skip to content