Przyjdź, zapytaj, porozmawiaj…

Prawie 500 osób podpisało się pod listą poparcia społecznego dla inicjatywy budowy wiaduktu drogowego nad przejściem kolejowym przy drodze krajowej nr 19 na ul. Białostockiej w Sokółce. Podpisy zbierano podczas akcji „Kawa z urzędnikiem. Przyjdź, zapytaj, porozmawiaj”, którą zorganizowano w poniedziałek 28 października 2019 roku z inicjatywy Burmistrza Sokółki Ewy Kulikowskiej.

Kawa z urzędnikiem

Do złożenia podpisu pod wspomnianą listą Burmistrz Sokółki zachęcała razem ze swoimi Zastępcami Adamem Kowalczukiem i Adamem Juchnikiem oraz Pełnomocnikiem Burmistrza Antonim Stefanowiczem. Akcja odbyła się na poniedziałkowym rynku. Na placu przy ul. Targowej w Sokółce został ustawiony namiot, gdzie przedstawiciele władz samorządowych nie tylko zbierali podpisy pod listą poparcia dla budowy wiaduktu, ale też odpowiadali na pytania mieszkańców. Przy okazji każdy mógł napić się gorącej kawy i herbaty.

-Akcja spotkała się ze sporym zainteresowaniem, chcemy spotykać się z mieszkańcami nie tylko w urzędzie – powiedziała Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska.

(UM) Fot.: D. Biziuk


Zobacz również

Skip to content