Klucze trafiły do lokatorów

– Te mieszkania są po to, żebyście mogli Państwo godnie i spokojnie żyć, a także cieszyć się swoimi rodzinami – powiedziała Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska podczas uroczystego oddania do użytku dwóch nowych bloków komunalnych przy ul. Majowej w Sokółce. Uroczystość odbyła się we wtorek 17 września 2019 roku.

Przecięcie wstęgi

Zrealizowana przez Gminę Sokółka inwestycja kosztowała 5 mln 270 tys. 845 zł, z czego 1 mln 844 tys. 795 zł to dotacja z Banku Gospodarstwa Krajowego.
– Gratuluję Pani Burmistrz Ewie Kulikowskiej dobrego i właściwego wykorzystania tych środków – podkreślił obecny na uroczystości Poseł Mieczysław Kazimierz Baszko.
Przy ul. Majowej wybudowano dwa nowe bloki komunalne, w których znajduje się w sumie 47 mieszkań. Ich powierzchnia mieści się w granicach od 24 do 41,21 metrów kwadratowych.

– Chciałabym bardzo podziękować osobie, która nadzorowała tę inwestycję. To Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sokółce Mariusz Gurzyński – powiedziała Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska.

Pani Burmistrz wręczyła lokatorom klucze do nowych mieszkań oraz wykonane z drewna sokólskie anioły.
– Nawet nie potrafię wyrazić, jak bardzo się cieszę – powiedziała jedna z lokatorek.

(UM) Fot.: D. Biziuk

Skip to content