Zaproszenie na spacer historyczny

W tegorocznych Europejskich Dniach Dziedzictwa pod hasłem „Polskie Sploty” również Muzeum Ziemi Sokólskiej Sokólskiego Ośrodka Kultury wraz ze Stowarzyszenie Historyczne im. Bohaterów Ziemi Sokólskiej będzie miało swój udział.

Plakat

Zapraszamy na spacer historyczny „Szlakiem sokólskich cmentarzy”. Odwiedzając nasze nekropolie poznamy splątane losy mieszkańców Sokółki różnej narodowości na przestrzeni wieków. Dowiemy się jak wyglądało życie naszego miasta przywołując pamięć najwybitniejszych jej mieszkańców.

Spacer odbędzie się 7 września 2019 r. (sobota) od godziny 14.00 do 18.00. Zbiórka pod kościołem św. Antoniego Padewskiego ul. Grodzieńska 47,

Dla uczestników spaceru organizatorzy przewidują pamiątki i gadżety z logo EDD. Zapraszamy!

Sylwia Nowakowska

Skip to content