Zaproszenie na warsztaty “Eko-proszek do prania i peeling”

Koło Rękodzielnicze przy Muzeum Ziemi Sokólskiej Sokólskiego Ośrodka Kultury oraz gospodarstwo Zielska Kolonia zapraszają 23 maja o godz. 17:30 do budynku sokólskiego muzeum (ul. Piłsudskiego 2) na warsztaty o tematyce ekologicznej.

Plakat

Na spotkaniu w muzeum wykonamy samodzielnie pastę do prania – zdrową alternatywę dla szkodliwych dla środowiska proszków do prania dostępnych w sklepie. Zdrowa pasta do prania, nie podrażnia skóry, nie zanieczyszcza naszej planety, do tego jest prosta i szybka w wykonaniu i zawsze się udaje. Wystarczy kilka składników. I może być pachnąca, dzięki dodaniu olejków eterycznych. W ramach zajęć Każdy sam zrobi sobie taką pastę i zabierze do domu słoik ok. 200 ml.

Drugą rzeczą jaką będziemy robić na warsztatach jest idealny na tę porę roku peeling do ciała rumiankowo – miętowo – pokrzywowy. Oczyści skórę, złagodzi podrażnienia i odświeży naszą skórę. Zajęcia poprowadzi Agnieszka Prymaka, właścicielka Zielskiej Kolonii. Koszt uczestnictwa 30 zł od osoby. Na zajęcia obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 533 412 916. Ilość miejsc ograniczona!

Sylwia Nowakowska


Zobacz również

Skip to content