Gminne eliminacje Woj. Festiwalu Piosenki Przedszkolaków

24 kwietnia w Sokólskim Ośrodku Kultury odbyły się gminne eliminacje 27. Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków pod hasłem “Mama, tata i ja”.

Zdjęcie grupowe

W eliminacjach wzięło udział 13 dzieci z 5 placówek przedszkolnych działających na terenie miasta i gminy Sokółka: Przedszkola nr 1, 3, 4 z Sokółki oraz oddziały przedszkolne działające w szkołach w Malawiczach Dolnych oraz w Janowszczyźnie.

Występom przysłuchiwało się jury w składzie: Jacek Drewnowski – dyrektor Samorządowej Szkoły Muzycznej w Sokółce, Zbigniew Dębko – dyrektor Sokólskiego Ośrodka Kultury oraz Agnieszka Kozakiewicz – kierownik działu metodyki SOK.

Wszystkie dzieci prezentowały wysoki poziom i śpiewały pięknie. Było dużo piosenek o mamie i z jedną z nich, na ostatni etap festiwalu w Białymstoku, pojedzie Malwina Galej z Janowszczyzny. Drugą osobą, która będzie reprezentować Sokółkę w etapie wojewódzkim będzie Łukasz Zaniewski-Zarachowicz z Malawicz Dolnych, który zaprezentował piosenkę pt. “Popatrzcie na jamniczka”.

Gratulujemy wspaniałych wykonań! Za naszych dwóch reprezentantów trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w konkurowaniu z dziesiątkami dzieci z całego województwa.

Agnieszka Kozakiewicz, SOK


Zobacz również

Skip to content