Audycje muzyczne dla przedszkolaków i uczniów

Uczniowie Samorządowej Szkoły Muzycznej

W dniach od 13 marca do 3 kwietnia 2019 r. uczniowie Samorządowej Szkoły Muzycznej I st. w Sokółce prezentowali nabyte umiejętności w ramach audycji muzycznych zorganizowanych dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych.

W progach SSM I st. zagościły dzieci z: Przedszkola nr 1, 2, 3, 4 i 5 w Sokółce, Szkoły Podstawowej nr 1 im. A. Mickiewicza w Sokółce, Szkoły Podstawowej z Oddziałem Integracyjnym nr 2 w Sokółce, Szkoły Podstawowej nr 3 im. Walerego Wróblewskiego w Sokółce.

Młodzi muzycy odwiedzili również kilka szkół z gminy i powiatu sokólskiego:

  • Szkołę Podstawową w Malawiczach Dolnych,
  • Szkołę Podstawową w Geniuszach,
  • Szkołę Podstawową w Starej Rozedrance,
  • Szkołę Podstawową w Boguszach,
  • Szkołę Podstawową w Sidrze,
  • Szkołę Podstawową w Dąbrowie Białostockiej.

Występując przed koleżankami i kolegami z innych szkół – zdobywali niezbędne doświadczenie i obycie sceniczne, które pozwoli im w przyszłości zostać profesjonalnymi muzykami.

Miłe przyjęcie, gromkie brawa, uśmiech i dobre słowo oraz słodki poczęstunek sprawiły, że ,,artyści’’ na długo zapamiętają swoje pierwsze występy.

Dyrektor i Nauczyciele Samorządowej Szkoły Muzycznej I st. w Sokółce składają serdeczne podziękowania: uczniom, rodzicom i pracownikom za zaangażowanie w promocję i budowanie pozytywnego wizerunku szkoły.

Justyna Kozłowska
Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokółce


Zobacz również

Skip to content