Doświadczenia Tadeusza Kiczuka, czyli z życia wzięte

19 września 2018 r. Biblioteka Publiczna w Sokółce gościła Tadeusza Kiczuka z wykładem pt. Moje doświadczenia, czyli z życia wzięte. 

Spotkanie z Tadeuszem Kiczukiem

Tadeusz Kiczuk od ponad 40 lat jest żywieniowcem i masażystą oraz redaktorem tematycznym czasopisma naukowego „Postępy techniki przetwórstwa spożywczego”. Ponieważ „… zdrowie jest dobrostanem ciała, ducha oraz sytuacji socjalnej człowieka, a nie tylko brakiem choroby lub ułomności. Zdrowie nie może być jedynie celem, ale jest źródłem siły, którą posiłkujemy się w naszym codziennym życiu” (Światowa Organizacja Zdrowia), wiodącym tematem spotkania były porady żywieniowe, jak ustrzec się lub pozbyć dolegliwości zwanych chorobami, takich jak nerwica, parkinson, alzheimer, migrena, astma, zakrzepica i inne.

Tematyka spotkania wzbudziła duże zainteresowanie wśród mieszkańców naszego miasta, co przełożyło się na dużą frekwencję. Pan Tadeusz był otwarty na pytania gości, zawsze odpowiadał na nie posiłkując się doświadczeniami własnej praktyki. Porady pana Tadeusza Kiczuka były na tyle interesujące, że wielu słuchaczy zdecydowało się robić notatki.

(KB, EK)

Skip to content