Atrakcje na koniec wakacji

W niedzielę, 26 sierpnia 2018 r. od godziny 10:00 w kinie “Sokół” i w jego pobliżu czekamy na mieszkańców Sokółki z ciekawymi, nowymi propozycjami i atrakcjami. Bawić się będziemy podsumowując kończące się lato.

Plakat

W programie:

od godz. 10:00 – I Turniej Gier ( rozgrywki na konsolach sentymentalnie starych i szaleńczo nowoczesnych, upominki dla graczy, nagrody dla zwycięzców)

od godz. 14:00 – na placu przed kinem – zajęcia artystyczne i rozrywkowe dla dzieci ( zabawy z chustą, wielkie malowanie, kubeczkowe rękodzieło itp.)

od 14:00 – rozdajemy bilety na seanse Kina Sferycznego ( seanse o godz. 14:30, 15:15 i 16:00)- wstęp wolny!

Kino Sferyczne – to mobilne planetarium ( zapraszamy do ogromnego namiotu, pod kopułą którego , na leżąco widzowie obejrzą film)

– to przygoda, gdzie za pomocą cyfrowego sprzętu i nie ruszając się z miejsca, można przenieść się do innej przestrzeni. Daje to niesamowitą możliwość odczuwania wielu emocji i pogłębiania swojej wiedzy, jednocześnie wesoło spędzając czas.

– to pokaz, gdzie widzowie oglądają trójwymiarową przestrzeń. Przestrzeń kosmiczna, spadające gwiazdy, głębia oceanu, a do tego obracający się obraz, tworzą realistyczne widowisko. Dzięki nam niemożliwe staje się możliwe!

Filmy sferyczne – niezwykłe emocje oraz nieznany dotąd świat w sferycznym kinie pod kątem 360º. Zapraszamy wszystkich do świata pełnego tajemnic, z nami odkryjecie niepowtarzalne widoki z głębi oceanu oraz przeniesiecie się na inne planety. Zajrzyj, co Cię czeka https://sferycznekino.pl/

Całe wydarzenie przygotowane jest z myślą o wszystkich – niezależnie od wieku! Udział bezpłatny! Zapraszamy!

Agnieszka Kozakiewicz, SOK


Zobacz również

Skip to content