Dwudniowy turniej szachowy

Turniej szachowy w Sercu

W dniach 16-17 czerwca 2018 r. w Polskim Domu Rodzinnym Serce w Sokółce odbyła się pierwsza edycja tego dwudniowego turnieju szachowego. Turniej „Z SERCA DO SZACHÓW” był wspaniałą promocją królewskiej gry i Sokółki.

Zawodnicy mieli do rozegrania 7 partii w tempie 30 min+30 sek., w czterech grupach z podziałem wg kategorii szachowych. Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary i medale, oraz bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe m.in. rowery, elektryczna deskorolka, hulajnoga, profesjonalne zestawy do badmintona, bony wypoczynkowe w ośrodku w Augustowie. Każdy otrzymał dyplom i medal oraz pamiątkowy długopis.

Sportowa rywalizacja, wspaniałe nagrody rzeczowe, strefa kibica, słodkości, kawa, herbata, pyszne jedzenie i lody, sprawiły iż ten turniej pozostanie na długo w pamięci. Zapewnione były znakomite warunki do gry, oraz do odpoczynku między partiami, zarówno dla zawodników i opiekunów. Za udostępnienie sali, oraz wsparcie finansowe wielkie podziękowania dla pana Jerzego Lisa. Dziękujemy bardzo również rodzicom zawodników, którzy kolejny raz zapewnili wszelką pomoc przy organizacji.

Więcej informacji na:
Grupa A: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_3272/
Grupa B: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_3273/
Grupa C: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_3274/
Grupa D: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_3275/

Organizator turnieju i zdjęcia: LUKS Orient Sokółka

Wojciech Zajkowski
LUKS Orient Sokółka

Skip to content