Aneta Zamojska odwiedziła Bibliotekę Publiczną w Sokółce

W ramach Dyskusyjnych Klubów Książki, dzień po Dniu Bibliotekarza obchodzonego 8 maja, pani Aneta Zamojska odwiedziła Bibliotekę Publiczną w Sokółce ze swoją drugą powieścią pod tytułem „Uśmiech J. „.

Pani Aneta twierdzi, że pisze książki, które pobudzają do refleksji i które sama chciałaby przeczytać. Coś w tym jest, ponieważ jej pierwsza powieść „Sekundy do szczęścia” otrzymała tytuł „Książki Roku 2016″.

Od samej autorki zgromadzeni goście dowiedzieli się, że jest ełczanką, trenerką rozwoju osobistego, szczęśliwą żoną i matką uwielbiającą odkrywcze wycieczki rowerowe, Mazury, Biebrzę i pozytywnych ludzi.

Spotkania autorskie stały się jej kolejną pasją – rozmowy o wartościach, sensie życia i celach motywują i nieustannie dostarczają inspiracji. Pani Aneta wychodzi z założenia, że najważniejsza jest współpraca z innymi ludźmi. Wówczas powstaje efekt synergii – dwie osoby działające razem uzyskają dużo lepszy efekt, niż gdyby działały oddzielnie.

Obydwie powieści pani Anety zyskały wiele pozytywnych recenzji ze strony kobiet, jak również, co zaskakujące, ze strony mężczyzn. Dlaczego zaskakujące? Ponieważ są to powieści obyczajowe z dużym nagromadzeniem emocji. Aktor Jacek Kawalec twierdzi, że dla książki „Uśmiech J.” warto odłożyć smartfon i zanurzyć się z główną bohaterką w świat prawdziwych emocji.

Biblioteka posiada obie pozycje w swoim księgozbiorze, zapraszamy do wypożyczania.

(KB, EK)

Skip to content