Dyrektor Helena Rećko przechodzi na emeryturę

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Starej Kamionce podziękowano za wieloletnią pracę Dyrektorowi Szkoły, pani Helenie Rećko.

Wręczenie podziękowań

Pani Helena Rećko z początkiem września br. przechodzi na emeryturę. Gorące wyrazy uznania i szacunku dla pani Dyrektor złożyła Burmistrz Sokółki – Pani Ewa Kulikowska oraz Zastępca Burmistrza Sokółki Pan Adam Kowalczuk, którzy wręczyli kwiaty i pamiątkowy grawerton z życzeniami: ,,Dziś z dumą może Pani spojrzeć na wszystko czego Pani dokonała i cieszyć się, że od teraz znajdzie Pani więcej czasu na przyjemności, relaks i pełną radość życia. Życzymy pogody ducha i wielu lat w zdrowiu. W podziękowaniu za wieloletnią współpracę na rzecz gminnej oświaty.’’

Nauczyciele, uczniowie, a także mamy z Rady Rodziców dziękowali pani Dyrektor za wieloletnią pracę i życzyli zasłużonego odpoczynku oraz realizacji zamierzonych planów.

Przepiękne życzenia złożyli również współpracownicy, w imieniu których zabrała głos pani Joanna Gejdel: ,,Wszyscy pracownicy szkoły wyrażają ogromną wdzięczność, bo zawsze, nawet w trudnych chwilach, wykazywała się zrozumieniem i starała się pomóc. Praca przy boku pani Dyrektor była zaszczytem i wyróżnieniem gdyż wiedzieliśmy, że w każdej chwili możemy liczyć na mądrą, wyważoną radę i wsparcie. Dziękujemy za każde słowo, życiową mądrość i otwarte serce.’’

Pani Dyrektor i wszyscy zebrani nie kryli wzruszenia. Pani Dyrektor pożegnała również współpracowników przechodzących na emeryturę: panią Reginę Szomko i pana Włodzimierza Puciłowskiego.

W trakcie uroczystości wystąpiły dzieci, które przed zebraną publicznością wykonały przepiękny program z wierszykami i piosenkami przygotowany przez Panie Wychowawczynie z oddziału przedszkolnego i zespołu wychowania przedszkolnego.

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego najzdolniejszym uczniom wręczono dyplomy i książki. Zostali również nagrodzeni uczniowie, którzy w ciągu roku szkolnego wykazywali duże zaangażowanie w różnych sferach życia szkoły, np. czytelnictwo, opieka, sprzedaż w sklepiku szkolnym, dokarmianie ptaków zimą, majsterkowicz – złota rączka, muzykowanie i śpiew, wolontariat itp. Pracownicy szkoły od dzieci otrzymali kwiaty za wspaniałą pracę i opiekę nad uczniami przez cały rok szkolny.

Wydział Oświaty

Skip to content