Przystanek Nadzieja w Starej Kamionce

Przystanek Nadzieja w Starej Kamionce

17 maja 2017 r. na dziedzińcu i boisku Szkoły Podstawowej w Starej Kamionce odbył się piknik zorganizowany w ramach projektu „Przystanek Nadzieja”.

Program spotkania był bardzo ciekawy, sprzyjający aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu, w przepięknym otoczeniu, wśród wielu przyjaciół. Dla każdego było coś dobrego: zabawy integracyjne przy porywającej muzyce płynącej z głośników, nauka jazdy na rolkach, rowerach i hulajnogach, gry i zabawy zręcznościowe, pieczenie w ognisku kiełbasek, biesiadowanie na trawie. Aż żal było wracać do Sokółki.

Dziękujemy pięknie: Dyrektor Szkoły w Starej Kamionce Pani Helenie Rećko, sponsorom: Eko Gril Sokółka, Jaskółka sp. z o.o., Sklep mięsny Andrzej Krawiel, Stowarzyszeniu KŁADKA, wspaniałym wolontariuszom: dzieciom i młodzieży oraz ich rodzicom z Klubów Wolontariusza działających przy Szkole Podstawowej w Starej Kamionce pod kierunkiem pani Joanny Gejdel, pani Katarzyny Rabiczko, pani Urszuli Budrewicz, Szkole Podstawowej w Geniuszach pod kierunkiem pani Joanny Wołyniec i pani Małgorzaty Nikonowicz, Przedszkolu nr 5 w Sokółce pod kierunkiem pani Lucyny Śliżewskiej, Przedszkolu nr 1 w Sokółce pod kierunkiem pani Edyty Kondrat, Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu w Sokółce pod kierunkiem pani Elżbiety Szomko.

Krystyna Stefanowicz
Stowarzyszenia „Barka”

Skip to content