Opłatek w Janowszczyźnie

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, wielu radosnych przeżyć oraz błogosławieństwa bożego w każdym dniu nadchodzącego 2017 roku życzył Dyrektor Szkoły Podstawowej w Janowszczyźnie Janusz Pawłowski wszystkim uczestnikom spotkania opłatkowego, które odbyło się w tej placówce we wtorek 20 grudnia.

Spotkanie opłatkowe w Janowszczyźnie

Przy świątecznym stole spotkali się: dyrekcja, nauczyciele i pracownicy szkoły, uczniowie wraz z rodzicami, sołtysi, przedstawiciele Rady Miejskiej oraz Urzędu Miejskiego w Sokółce, a także pracownicy firm współpracujących z podstawówką w Janowszczyźnie. Wśród uczestników spotkania opłatkowego był również Proboszcz Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Rocha w Lipinie Ks. Stanisław Niewiński.

W bożonarodzeniowy nastrój wprowadzili zebranych uczniowie, którzy pod kierunkiem swoich nauczycieli przygotowali świąteczne przedstawienie. Grupa najmłodszych wychowanków placówki zaprezentowała się natomiast w oryginalnym taneczno – wokalnym występie. Uczestnicy spotkania wspólnie zaśpiewali kilka kolęd, po czym podzielili się opłatkiem.

Wychowankowie szkoły w Janowszczyźnie otrzymali w prezencie od Burmistrz Sokółki Ewy Kulikowskiej kosz słodyczy.

(UM) Fot.: D. Biziuk


Zobacz również

Skip to content