Spotkanie mam karmiących naturalnie

Zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu grupy kobiet w ciąży przygotowujących się do karmienia naturalnego oraz dla mam karmiących na różnych etapach laktacyjnej drogi. Każde spotkanie ma inny temat, zawsze związany z karmieniem naturalnym.

Plakat

Spotkania są otwarte, uczestnictwo w jednym nie zobowiązuje do stałego uczęszczania. Spotkania polegają przede wszystkim na wsparciu w konkretnych, bieżących sytuacjach. Najbliższe spotkanie poświęcone będzie różnym aspektom świątecznego karmienia.

Prowadząca jest mamą dwójki dzieci z długą laktacyjną historią. Teraz oczekuje swojego trzeciego ssaka. Jest też doulą, wspiera kobiety i rodziny w czasie przygotowania do narodzin dziecka, podczas porodu, a także po nim. Jest przy młodych mamach w początkach ich macierzyństwa, aby pomóc im znaleźć własną rodzicielską drogę i wzmacniać ich poczucie własnej kompetencji.

Spotkanie odbędzie się 15 grudnia 2016 roku, w godz. 11.00-13.00, w Smykolandii, ul. Kołłątaja 2w Sokółce. Składka: 12,00 zł/os. (płatne na miejscu). Zapisy: , tel. 534 934 932.
Więcej informacji o spotkaniach na stronie: http://doula.bialystok.pl/na-co-dzien-i-w-swieta/

Ania Sawoń – Doulania (doula)


Zobacz również

Skip to content