Zbiórka żywności Caritas

Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska uczestniczyła w zbiórce żywności Caritas, która odbyła się w sokólskich „Biedronkach” 9 i 10 grudnia 2016 r.

Na terenie Sokółki akcję zorganizowali: parafia pw. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa oraz wolontariusze z Zespołu Szkół Ogólnokształcących. Przez dwa dni młodzież pod opieką dorosłych zbierała żywność w dwóch sklepach sieci „Biedronka”.

– Sokółczanie jak zwykle nie zawiedli, dzięki czemu udało się zebrać bardzo dużą ilość produktów na paczki świąteczne dla najuboższych rodzin z terenu parafii. Cieszy fakt, że razem możemy działać w tak szczytnym celu. Dziękujemy za pomoc i okazane serce – czytamy w mailu nadesłanym przez organizatorów.

Oprócz Pani Burmistrz, wśród dorosłych wolontariuszy – opiekunów nie zabrakło: Przewodniczącej Młodzieżowej Rady Miejskiej w Sokółce Marleny Radkiewicz, Ewy Bieszczad, Beaty Wróblewskiej, Teresy Pawełko, Agnieszki Żygieło, Dariusza Kuklika, Magdaleny Barcewicz, Krzysztofa Sadowskiego, Ewy Lewoniewskiej i Przemysława Łapicza.

(UM) Fot.: D. Biziuk

Skip to content