Wspólnie upiększamy Sokółkę

18 października 2016 r. podsumowano akcję „Wspólnie upiększamy Sokółkę 2016”. Akcja zorganizowana została z inicjatywy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokółce, przy udziale mieszkańców ulic Grodzieńskiej i Białostockiej.

Podziękowania uczestnikom akcji

Właściciele i użytkownicy posesji w przekazanych skrzyniach sadzili dowolne kompozycje kwiatowe, pielęgnując je nawet do późnej jesieni. W imieniu Burmistrz Sokółki Ewy Kulikowskiej podziękowania wraz ze słodkim upominkiem uczestnikom akcji wręczył dyrektor OSiR Piotr Rygasiewicz.

Wszystkim gratulujemy zapału, cierpliwości i chęci w dbanie o estetyczny wygląd skrzyń. Państwa praca i zaangażowanie znacząco wpłynęły na dobry wizerunek naszego miasta. Dziękujemy za współpracę i zachęcamy do włączenia się w akcję w przyszłym roku.

OSiR


Zobacz również

Skip to content