„Kino Pod Gwiazdami” w Sokółce

Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska zaprasza na plenerowe pokazy „Kina Pod Gwiazdami”, które odbędą się we wtorek 23 sierpnia w Sokółce. Ideę mobilnego kina w czasie wakacji realizuje Bank BGŻ BNP Paribas, który zaprasza do wspólnej zabawy podczas plenerowych pokazów „Kina Pod Gwiazdami” w 46 miastach w całej Polsce. Wspaniałe atrakcje i konkursy czekają zarówno na młodych jak i dorosłych widzów. Dzieci zobaczą film familijny o smokach, a dorośli jedną z najzabawniejszych polskich komedii „Planeta Singli”. We wtorek 23 sierpnia „Kino Pod Gwiazdami” odwiedzi Sokółkę.

kino-pod-gwiazdami-sokółka

Seanse mobilnego kina odbędą się na Placu Kościuszki przed Kinem Sokół.

Od godziny 16:00 na odwiedzających „Kino Pod Gwiazdami” czeka mnóstwo atrakcji, m.in. konkursy wiedzy filmowej, malowanie buzi dla najmłodszych, a także wspólne, ogólnopolskie kręcenie filmu poklatkowego. Dla najmłodszych o godzinie 18.00 przygotowano seans o smokach, a na starszych widzów o godzinie 20.00 czeka tegoroczny przebój kinowy „Planeta Singli” z Agnieszką Więdłochą i Maciejem Stuhrem.

Wstęp na oba filmy będzie bezpłatny. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić ankietę dostępną w oddziale Banku BGŻ BNP Paribas lub u animatorów w strefie „Kina Pod Gwiazdami”. W zamian uczestnik otrzyma bezpłatny bilet wstępu na wybrany seans.

Więcej informacji na stronie www.kinopodgwiazdami2016.pl

 

Skip to content