Zaproszenie na spotkanie z Joanną Szyłak

Plakat - zaproszenie

Biblioteka Publiczna w Sokółce serdecznie zaprasza na spotkanie z Joanną Szyłak, autorką książki pt. “Wygrane życie”, w której opisuje swoją walkę ze złośliwym nowotworem kości z przerzutami do płuc. Początek spotkania o godz. 17:00, 27 stycznia 2016 r.  (w środę), w czytelni biblioteki.

Spotkanie uświetni montaż słowno-muzyczny pt. “Bo w życiu najważniejsze jest samo życie” w wykonaniu uczniów ZSR w Sokółce.

Pani Joanna – 29-letnia rodowita mieszkanka Sokółki – jest aktywną działaczką charytatywna na rzecz społeczności sokólskiej, od 2005 roku jest wolontariuszką w Stowarzyszeniu “Kładka”, współzałożycielką Fundacji Osób po Chorobie Nowotworowej LIDERZY w Warszawie, również laureatką pierwszego miejsca w Sokólskich Barwach Wolontariatu indywidualnego.

Autorka została nominowana do nagrody GLORII w czasopiśmie Chwila dla Ciebie. Na swoim koncie ma również  współautorstwo książki “ABC… mieliśmy raka”. Prowadziła także warsztaty na temat chorób nowotworowych dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz warsztaty dla dobrego wolontariusza.

(KB)


Zobacz również