III Maraton Pływacki ph. “Płyniemy dla Kasi”

Plakat maratonu

UKS OMEGA Sokółka zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w III Maratonie Pływackim pod Patronatem Starosty Sokólskiego ph. „Płyniemy dla Kasi”. Każdy może wziąć udział w imprezie bez względu na wiek i poziom umiejętności pływackich, można przepłynąć metr lub wiele długości basenu.

Maraton ruszy 6 grudnia 2015 r. o godzinie 9.00, planowane zakończenie imprezy o godzinie 14. W trakcie imprezy będą zbierane pieniądze dla Kasi Borko, byłej zawodniczki Klubu Pływackiego, która zachorowała na nowotwór.

Po co taka impreza? Po pierwsze, żeby wspólnie pobić rekord przepłyniętego dystansu, po drugie, żeby promować wśród mieszkańców Sokółki pływanie jako sposób na ciekawie spędzony czas wolny. No i trzeci cel: świetna zabawa w gronie przyjaciół i rodziny, bowiem całe wydarzenie stworzone jest z myślą zarówno o młodych jak i starszych mieszkańcach, a zwłaszcza o rodzinach, które są zaproszone do wspólnego uczestnictwa w zabawie. A przede wszystkim, żeby wesprzeć w powrocie do zdrowia Kasię Borko.

Jak będzie to wyglądało? Organizatorzy mają nadzieję pobić rekord frekwencji oraz rekord wspólnie przepłyniętego dystansu, dlatego też istotne jest, aby wystartowało jak najwięcej liczba osób: im liczniejsza grupa biorących udział w maratonie, tym lepszy osiągniemy wynik! Liczy się każdy uczestnik! Każdy z uczestników będzie miał policzone przepłynięte odległości. Aby dodać zabawie atrakcyjności, będą prowadzone klasyfikacje: najdłuższego przepłyniętego dystansu, najmłodszego i najstarszego uczestnika oraz najliczniejszej spośród uczestniczących rodzin.

Dla wszystkich uczestników wstęp jest wolny, a dla stu pierwszych uczestników zostaną wręczone pamiątkowe koszulki. Chcesz wziąć udział? To takie proste! Wystarczy przyjść 6 grudnia około godz. 9.00 na pływalnię, wypełnić deklarację, zapoznać się z regulaminem. Nie zapomnij przyprowadzić rodziny i znajomych!

Głównym organizatorem imprezy jest Uczniowski Klub Sportowy OMEGA Sokółka, a współorganizatorami: Starostwo Powiatowe w Sokółce, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

UKS OMEGA Sokółka

Skip to content