Wideo spotkanie z Ewą Nowicka Rusek

Biblioteka Publiczna w Sokółce serdecznie zaprasza na przedostatnie spotkanie z cyklu E-motywacja. Gościem specjalnym webinarium będzie podróżniczka, profesor antropologii na Uniwersytecie Warszawskim – Ewa Nowicka Rusek. Zapraszamy w czwartek 19 listopada o godz. 11:00 do czytelni biblioteki.

Źródło fot.: Niepelnosprawni.pl
Źródło fot.: Niepelnosprawni.pl

Pani Ewa wspólnie z Tomaszem Kozłowskim – stałym gościem wideo spotkań –  podzielą się refleksjami z uczestnikami projektu nad własnymi ograniczeniami, lękami i obawami przed oceną, a także konfrontacją tych uczuć ze swoimi planami i pomysłami na aktywność.

Ewa Nowicka Rusek: Profesor antropologii społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Badaczka między innymi religijności, mniejszości narodowych i etnicznych. Podróżniczka i miłośniczka wypraw autostopem. Otwarta na różnorodność świata, poznawanie nowych miejsc i ludzi. Lubi dydaktykę, bo ma kontakt z młodzieżą. Uwielbia wysiłek fizyczny. Chodzi po górach i bardzo lubi narty biegowe. Podczas wypraw chętnie porusza się na rowerze tandemowym. W 2007 roku została laureatką konkursu ,,Człowiek bez barier”.

(KB)


Zobacz również

Skip to content