Wideo spotkanie z Heleną Norowicz

Biblioteka Publiczna w Sokółce zaprasza na trzecie wideo spotkanie z cyklu “Akcja e-motywacja”. Gościem specjalnym webinarium będzie aktorka i modelka Helena Norowicz. Zapraszamy 5 listopada (w czwartek) o godz. 11.00 do czytelni biblioteki (Os. Centrum 21).

Tematem wiodącym spotkania będą “radości codzienności”. Posłuchamy o drobnych przyjemnościach, które spotkać możemy na swojej drodze każdego dnia.

Portret
Źródło fot. Facebook.com

Helena Norowicz – aktorka teatralna i filmowa, w wieku 80 lat została modelką. Od dzieciństwa zafascynowana sportem i gimnastyką. Absolwentka łódzkiej Szkoły Teatralnej z doświadczeniem w biurze inżynierskim na koncie. Przez większość kariery związana z Teatrem Studio. Zagrała m.in. w „Dekalog IV” Krzysztofa Kieślowskiego czy „Matka Teresa od kotów” Pawła Sali. Przejście na emeryturę po intensywnej karierze zawodowej nie należało do najprostszych. Pomogły gimnastyka i praca na działce. Nowa energia przyszła wraz z propozycją udziału w sesjach zdjęciowych dla dwóch marek modowych. Aktywność fizyczną i umysłową uważa za najlepszy sposób na dobrą formę.

22 października br. na gali magazynu Elle Pani Helena odebrała nagrodę Ikony Stylu przyznanej przez redakcję magazynu i czytelników.

(KB)

Skip to content