Muzeum Ziemi Sokólskiej zaprasza

Otwarcie wystawy
W najbliższy piątek 6 listopada 2015 r., podczas otwarcia wystawy “Lotnicy Ziemi Sokólskiej”, Muzeum Ziemi Sokólskiej zaprasza na spotkanie z p. Robertem Gretzyngierem z Fundacji Historycznej Lotnictwa Polskiego. Jest on członkiem rekonstrukcyjnej Grupy Historycznej Lotnictwa Polskiego oraz wydawcą książek i czasopism o polskim lotnictwie wojskowym. Przywiezie ze sobą książkę o lotniku z Sokólszczyzny – plutonowym pilocie Aleksandrze Popławskim.

Zapisy na warsztaty modelarskie
6 listopada rozpoczynają się zapisy na warsztaty modelarskie! Zapraszamy w szczególności grupy rodzinne (tata, mama+dziecko, dziadek, babcia+wnuczek). Warsztaty są BEZPŁATNE, zapewniamy wszystkie materiały i opiekę instruktora. Pierwsze spotkanie 20 listopada (piątek) o godzinie 17.00. Obowiązują zapisy, gdyż jest ograniczona liczba uczestników! Warsztaty dofinansowane z konkursu “Tu mieszkam, tu zmieniam” Fundacji Banku Zachodniego WBK w ramach projektu “Podniebny sen – lotnicy z Sokólszczyzny”. Kontakt: muzeum.sokolka@gmail.com, tel. 85 711 24 35 wew.26

Wspólne wykonywanie kokard narodowych
7 listopada (sobota), tuż przed Świętem Niepodległości, Muzeum Ziemi Sokólskiej zaprasza na na wspólne wykonywanie kokard narodowych. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12.00. Udział jest bezpłatny. Zapewniamy materiały, prosimy o przyniesienie dobrego nastroju. Warsztaty są kontynuacją spotkań Klubu Ciekawskiego Historyka i rozpoczęciem cyklu sobotnich zajęć dla dzieci (i dorosłych) w Muzeum i Ośrodku Kultury.

Ola Pluta

Skip to content