Brawa dla zwycięzców konkursu

Jolanta Łoś wygrała konkurs ogłoszony przez Burmistrz Sokółki Ewę Kulikowską. Zwyciężczyni oraz zdobywcy wyróżnień odebrali nagrody w gabinecie Pani Burmistrz w środę 8 lipca 2015 r.

Nagrodzeni wraz z Panią Burmistrz

– Przejeżdżając w okolicach Bohonik zrobiłam zdjęcie. Umieściłam je na swoim profilu w Facebooku i ogłosiłam konkurs, w którym poprosiłam o odpowiedź, gdzie została wykonana fotografia. Konkurs zatytułowałam „Piękna Nasza Sokólszczyzna” – wyjaśniła Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska.

– Od razu skojarzyłam to miejsce. Szybko napisałam, że zdjęcie przedstawia kapliczkę zlokalizowaną w okolicach Bohonik. Jeszcze nigdy nie wygrałam żadnego konkursu. To mój debiut. Cieszę się podwójnie, bo nie tylko udało mi się znaleźć wśród laureatów, ale na dodatek zajęłam pierwsze miejsce – powiedziała sokółczanka Jolanta Łoś.

Laureaci zostali wyłonieni w drodze losowania. Oprócz pierwszego miejsca Pani Burmistrz przyznała też wyróżnienia dla autorów prawidłowych odpowiedzi.

– Dziękuję za zainteresowanie i zapraszam do udziału w kolejnych konkursach – powiedziała Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska.

(UM) Fot.: D. Biziuk


Zobacz również