Zaproszenie na kolonie nad morzem

Fundacja „Sokólski Fundusz Lokalny” przyjmuje zgłoszenia dzieci w wieku 8-15 lat na 10-dniowe kolonie nad morzem w miejscowości Sarbinowo.

Logo SFL

Zarząd Fundacji “Sokólski Fundusz Lokalny” informuje o zmianie terminu wyjazdu na kolonie letnie nad morzem do Sarbinowa. Ostateczny termin kolonii to 8-17.08.2015 r. Odpłatność za turnus to 850 złotych od osoby. Termin zgłoszenia razem z wpłatą ustala się na dzień 8.07.2015 r. Ilość miejsc ograniczona.

W programie: piesze i autokarowe wycieczki po okolicy – zwiedzanie Koszalina, Góry Chełmskiej w Mielnie, całodniowa wycieczka do Kołobrzegu połączona z rejsem statkiem, wycieczka piesza do Gąsek na latarnie morską. Dzieci zostaną zakwaterowane w ośrodku kolonijnym w Sarbinowie „Neptun”. Ośrodek położony jest w parku nadmorskim na obszarze 2.5 ha, ogrodzony, oświetlony, bardzo bezpieczny dla dzieci (z dala od ruchliwych miejsc), od morza dzieli go pas wydm szerokości 100m. Na wyposażeniu Ośrodka jest sprzęt sportowo-rekreacyjny: stoły do gry w tenisa, piłki, paletki, skakanki, sprzęt muzyczny do organizowania dyskotek, TV, gry planszowe, piłkarzyki, bloki rysunkowe.

Kontakt: tel. 85-711-57-00, lub

SFL


Zobacz również

Skip to content