Góra nagród świetlicy szkolnej SP1

Podopieczni świetlicy szkolnej SP1 w Sokółce brali udział w wielu konkursach plastycznych na różnych szczeblach, a miesiąc maj obfitował w duże sukcesy.

Nagrody Świetlicy SP1

W ogólnopolskim konkursie “Na dobre i na złe jest rodzina, na dobre i na złe niech się trzyma” zdobyli 3 nagrody i 1 wyróżnienie. Wśród klas pierwszych Julia Troć z klasy I c zdobyła III miejsce, a wśród klas drugich Zuzia Baranowska z klasy IIc zajęła I miejsce, Ola Dziewiątkowska z klasy IIc – III miejsce, Natalia Dzienis z II b otrzymała wyróżnienie. Laureatki otrzymały nagrody i dyplomy. Organizatorem tego konkursu była świetlica szkolna w Pleszewie.

Zuzannie Baranowskiej przysłano też nagrodę, folder ze zdjęciami nagrodzonych prac i dyplom za zdobycie nagrody w ogólnopolskim konkursie twórczości plastycznej dzieci i młodzieży „Parki Narodowe w Polsce” oraz „Gatunki zwierząt i roślin chronionych”. Na ten konkurs wpłynęło 887 prac z 148 placówek z całej Polski. Pracę Zuzia wykonała klejem metodą batiku. Organizatorem konkursu był MDK Częstochowa.

Otrzymaliśmy też miłą wiadomość od Pentel Poland, że jedna z naszych uczennic Anna Baranowska z kl. IV b zdobyła nagrodę silver w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym, który jest współorganizowany między innymi z Ministrem Spraw Zagranicznych Japonii oraz Ministrem Edukacji, Kultury, Sportu, Nauki i Technologii. Na konkurs wpływa co roku ponad 12000 prac z całego świata. Z polski w tym roku aż 1000 prac, a 127 zostało nagrodzonych. Ania otrzymała dyplom, medal i materiały plastyczne. Szkoła również otrzymała podziękowanie za przygotowanie uczniów do tego konkursu.

Wychowawca świetlicy SP 1 w Sokółce
Beata Baranowska

Skip to content