Jak pracuje Pani Burmistrz?

„Dziękujemy za ciepłe przyjęcie i poświęcony nam czas. Życzymy sukcesów w pracy zawodowej” – laurkę o takiej treści otrzymała Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska od wychowanków Przedszkola nr 1 w Sokółce. Dzieci odwiedziły Urząd Miejski we wtorek 26 maja.

Przedszkolaki odwiedziły urzad
Przedszkolaki w gabinecie Burmistrz Sokółki

– Przyszliśmy zobaczyć, jak pracuje Pani Burmistrz. Zapytamy też, czy często wyjeżdża z urzędu – oznajmiły przedszkolaki przed wejściem do gabinetu Ewy Kulikowskiej.

Pani Burmistrz chętnie odpowiadała na licznie zadawane pytania.
– Pracuję ciężko, ale robię to dla dobra naszego miasta i gminy. Przynajmniej raz w tygodniu jeżdżę w delegacje, żeby pomóc Sokółce w przygotowaniu różnych spraw – wyjaśniła przedszkolakom Burmistrz Ewa Kulikowska.

Dzieci poczęstowały się cukierkami, a następnie pozowały do pamiątkowych zdjęć z Panią Burmistrz.

– Zapraszam was serdecznie do odwiedzania naszego urzędu. Mam nadzieję, że weźmiecie też udział w atrakcjach przygotowanych na Dni Sokółki. Chciałabym również, żeby przedszkolaki pojawiły się również na obchodach 25 – lecia samorządności, jakie zaplanowaliśmy na 19 czerwca – powiedziała Ewa Kulikowska.

Przedszkolaki odwiedziły też Salę Obsługi Klienta na parterze magistratu. Dzieci okazały szczególne zainteresowanie dla stanowiska, gdzie wydawane są dowody osobiste.

(UM) Fot.: D. Biziuk


Zobacz również

Skip to content