Srebro Marka Kudlika w Grand Prix Polski

bilard_kudlik_marek

Marek Kudlik z „Metal-Fach LP Pool Bilard Sokółka” w pierwszym turnieju z cyklu „Grand Prix Polski 2015” – Otwarte Mistrzostwa Łodzi, zdobył srebrny medal. W turnieju zagrało 123 bilardzistów w tym prawie cała krajowa czołówka. Marek w drodze do finału odniósł 7 zwycięstw między innymi z czołowym zawodnikiem europejskiego rankingu – Tomaszem Kaplanem z Nosan Kielce oraz Mateuszem Śniegockim z Konsalnetu Warszawa.

Marek dopiero w finale uległ 5-6 młodemu zawodnikowi gospodarzy Sebastianowi Batkowskiemu (Frame Łódź). W Łodzi oprócz Marka, Sokółkę reprezentował również jego brat Piotr Kudlik, który zajął 17 miejsce. Piotr realizuje program przygotowawczy do Mistrzostw Świata na które za 3 tygodnie leci na Filipiny. Z powodów zdrowotnych w turnieju nie zagrał Krystian Piekarski, a Konrad Piekarski odnotował zaplanowaną absencję związaną z realizacją specjalnego wielomiesięcznego programu przygotowań i startów.

Poczynania bilardzistów można śledzić on-line na stronach: www.bilard-sport.pl, www.tvsports.pl, a archiwalne informacje można śledzić na www.lp.sokolka.com.

Na zdjęciu: Marek Kudlik z Metal-Fach LP Pool Bilard Sokółka.