Burmistrz podziękował radnym

Obradowała na 62 sesjach, podjęła 461 uchwał – tak w wielkim skrócie wygląda podsumowanie działalności Rady Miejskiej w Sokółce szóstej kadencji, która zamyka się w latach 2010 – 2014.

Na sesji zwołanej na 6 listopada radni szóstej kadencji spotkali się po raz ostatni. W trakcie obrad Burmistrz Sokółki Stanisław Małchwiej podziękował wszystkim, którzy sprawowali tę powierzoną przez wyborców funkcję.

koniec_kadencji

– Proszę przyjąć podziękowania za pełną zaangażowania pracę na rzecz Gminy Sokółka oraz za godne i rzetelne wypełnianie mandatu radnego. Kończąca się właśnie kadencja potwierdziła, że w Sokółce można uzyskać kompromis i wznieść się ponad polityczne podziały dla dobra lokalnej społeczności. Wszystkie sukcesy samorządu są naszą wspólną zasługą. Niech doświadczenia zdobyte w tym okresie zostaną wykorzystane do działalności, która przyczyni się do rozwoju naszej gminy. Życzę dalszych sukcesów w działalności społecznej i zawodowej oraz życiu osobistym – powiedział Burmistrz Sokółki Stanisław Małachwiej.

W podziękowaniu za swoją pracę radni otrzymali dyplomy i upominki. W sposób szczególny wyróżniono radnego Waldemara Gieniusza, które sprawował tę funkcję przez kilka kadencji i zrezygnował z dalszego kandydowania do Rady Miejskiej.

W trakcie sesji Burmistrz Stanisław Małachwiej, który nie startuje w najbliższych wyborach samorządowych, podziękował wszystkim za ośmioletnią współpracę.

– Wszyscy tworzyliśmy tę rzeczywistość, jaką mamy obecnie w naszej gminie. Nowa Rada Miejska i Burmistrz z pewnością będą wsłuchiwać się w potrzeby mieszkańców – podkreślił Stanisław Małachwiej.

(UM) Fot.: D. Biziuk


Zobacz również

Skip to content