Wystawa malarstwa Eweliny Joszczyk

Biblioteka Publiczna w Sokółce zaprasza na wystawę malarstwa Eweliny Joszczyk. Wystawa będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach pracy biblioteki do końca października 2014 r.

Ewelina Joszczyk to młoda, utalentowana malarka, urodziła się w 1989 r. w Sokółce. Jest absolwentką Liceum Plastycznego w Supraślu.

Malarstwo to jej pasja, którą pielęgnuje od najmłodszych lat. Należy do Białostockiego Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych. Obrazy namalowane przez Ewelinę można było obejrzeć na wystawie zbiorowej na Węglówce w Białymstoku, na wystawach w Sokólskim Ośrodku Kultury, Bibliotece Publicznej, ART- Przychodnia w Sokółce oraz BTPSP w Białymstoku. Otrzymała też wyróżnienie za film krótkometrażowy ,,Czego Jaś się nie nauczył, tego Jan nie będzie umiał…” w przeglądzie filmów krótkometrażowych Digitalia. Często uczestniczy w organizowanych przez BTPSP plenerach malarskich w Suchej Rzeczce i Malinówce oraz w plenerach organizowanych przez SOK w Gospodarstwie Agroturystycznym pod Sokółką i pod Brańskiem.

(KB)

Skip to content