Konkurs na najlepszy produkt turystyczny

plakat_prod_turystyczny

Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna serdecznie zaprasza do udziału w XII edycji konkursu „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej 2014 – etap regionalny”.

27 czerwca 2014 roku Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna oficjalnie zainaugurowała regionalny etap konkursu „Najlepszy Produkt Turystyczny Certyfikat POT 2014”. Konkurs ma na celu wyłonienie w danym roku najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych turystom produktów turystycznych, a także ich promocję. Jest o co walczyć – do wygrania jest nie lada gratka – Miano Złotego Certyfikatu, a także Kampania promocyjna prowadzona przez Polską Organizacją Turystyczną o wartości 100 000 złotych!

Wzorem lat ubiegłych Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna będzie pełnić funkcję regionalnego koordynatora tego przedsięwzięcia. W roku 2013 dzięki owocnej współpracy PROT z Urzędem Marszałkowskim oraz Mediami Regionalnymi Spółka z.o.o do konkursu zgłosiła się rekordowa liczba produktów turystycznych – 27! Liczymy na to, że w tegorocznej edycji osiągniemy lepszy wynik. Na etapie regionalnym na najciekawsze produkty turystyczne czekają w tegorocznej edycji niezwykle atrakcyjne nagrody: trzy najlepsze produkty turystyczne otrzymują możliwość bezpłatnego uczestnictwa na jednej z imprez wystawienniczych w Polsce na wspólnym stoisku Województwa Podlaskiego w okresie od października 2014 do września 2015. Każdy z trzech zwycięzców otrzymuje bezpłatnie ladę i napis na fryzie. Ponadto, wszystkie produkty turystyczne wyróżnione Certyfikatem lub Wyróżnieniem PROT znajdą się w ulotce dotyczącej Najlepszych Produktów Turystycznych z Województwa Podlaskiego z roku 2014. Materiał będzie kolportowany na stoisku Województwa Podlaskiego na wszystkich imprezach promocyjnych w Polsce. W ramach patronatu medialnego Radia RMF MAXXX, Kuriera Porannego i Gazety Współczesnej najciekawsze Najlepsze Produkty Turystyczne z województwa podlaskiego otrzymają bezpłatną promocję swojej oferty.

Zgłoszenia do etapu regionalnego przyjmowane są za pomocą aplikacji konkursowej, która funkcjonuje pod adresem: http://konkurs.pot.gov.pl.
Termin zgłaszania propozycji mija z dniem 18 sierpnia 2014. Regulamin etapu regionalnego konkursu znajduje się na www.podlaskieit.pl oraz www.polskapodajdalej.pl
W razie pytań, informacji udziela koordynator konkursu Pani Joanna Sienkiewicz, e-mail: joanna.sienkiewicz@podlaskieit.pl , tel. 85 653 77 97.

DO POBRANIA: Regulamin

Joanna Sienkiewicz


Zobacz również