Casting do programu „Mam Talent!”

TVN i FremantleMedia Polska zapraszają utalentowane osoby z gminy Sokółka na casting do programu „Mam Talent!” Casting odbędzie się w Białymstoku w Hotelu Gołębiewskim, przy ul. Pałacowej 7, start 24 maja o godz. 10:00.

mam_talent_logo

Czym jest talent? Według definicji to wrodzone predyspozycje do czegoś, wybitne zdolności w jakiejś dziedzinie. Twórcy i producenci programu Mam Talent nie ograniczają się do tej definicji. Są zainteresowani wszystkimi, którzy są w jakiś sposób nieprzeciętni! Wyróżniają się pokonując własne niemożności, wykazują się niebywałą zręcznością, refleksem i intelektem. Tymi, których zainteresowania wykraczają poza to co określane jest jako hobby.

Ludźmi, którzy odkrywają, że wszędzie można zaistnieć, samemu lub ze swoja grupą.  Że świat nie kończy się na wielkich metropoliach, że w każdym małym miasteczku, wsi, osadzie można znaleźć ludzi o wielkim talencie!
Może są Waszymi sąsiadami? Może to Ty? Przyjdź na casting do programu Mam Talent. Pokaż się światu. Może kogoś zadziwisz? Rozśmieszysz? Zachęcisz? Poprawisz mu nastrój? Znajdziesz przyjaciół?

„Mam Talent!” to program dla wszystkich! Bez granic wiekowych. Dla amatorów i zawodowców, dla młodych i starszych, dla dzieci i dorosłych, dla solistów i zespołów, dla orkiestr i chórów, dla muzyków, artystów estrady, dla tancerzy i sportowców, dla lalkarzy i mimów, dla parodystów, hobbystów, treserów zwierząt…

Na casting prosimy przygotować 2 minutowy pokaz swoich umiejętności oraz (jeśli jest potrzebny) podkład muzyczny na płycie CD w formacie audio. Osoby niepełnoletnie powinny przybyć z rodzicem bądź prawnym opiekunem lub przynieść pisemną zgodę obojga rodziców/ prawnych opiekunów na udział w programie. Możesz też przesłać płytę z prezentacją swojego talentu na adres:

FREMANTLEMEDIA POLSKA
02–724 Warszawa
Ul. Wołodyjowskiego 63
z dopiskiem MAM TALENT!

Lub link do prezentacji na adres mailowy: casting@fremantlemedia.pl
Nie zapomnij o podaniu danych kontaktowych.
Więcej informacji na mamtalent.tvn.pl oraz na facebooku www.facebook.com/MamTalentTvn

Poniżej kilka zdjęć z ubiegłorocznej edycji castingu.

Ola Klatka, fot. Grzegorz Press

Skip to content