Wideo spotkanie z Katarzyną Miller

miller_k

Biblioteka Publiczna w Sokółce zaprasza na wideo spotkanie z Katarzyną Miller – terapeutką i felietonistką. Początek spotkania o godz. 11.00, w czwartek 24 kwietnia 2014 r. w czytelni biblioteki, Os. Centrum 21.

Pani Katarzyna Miller to pełna ciepła, niezwykłości, radości i apetytu na życie kobieta. Osoba niezależna i silna. Psychoterapeutka z wykształcenia i powołania, publicystka, filozofka i poetka śpiewająca swoje piosenki i stylowe tanga. Pracuje autorską, będącą efektem wielu lat zdobywania wiedzy, praktyki, kształcenia się i samorozwoju metodą opartą na miłości do ludzi i wierze w drugiego człowieka. Pani Katarzyna przez ponad trzydzieści lat zajmowała się praktyką terapeutyczną- indywidualną, małżeńską, grupową a także prowadzeniem niezliczonej ilości warsztatów rozwojowych. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w pracy z ludźmi i umiejętności wspierania ich w rozwoju oraz poznawaniu siebie, Pani Katarzyna dzisiaj często występuje w roli eksperta w kwestii emocji i samorealizacji.

Jest autorką i współautorką kilkunastu książek m.in.: ,,Być kobietą i nie zwariować. Opowieści terapeutyczne”, ,,Być kobietą i wreszcie zwariować” ,,Chcę być kochana, tak jak chcę”, ,,Bajki rozebrane”, ,,Królowe życia”, ,,Blaski życia”.
Pani Katarzyna w swoich pracach zachęca odbiorców do życia świadomego, życia przepełnionego pasją, energią, chęcią odkrywania i radością z drobnych spraw i siebie.

Biblioteka Publiczna w Sokółce i Fundacja Orange realizuje projekt edukacyjno-animacyjny przeznaczony dla seniorów. Będzie to 15 spotkań online w formie wideo konferencji  z cyklu „Spotkania z pasjami”. Bohaterami spotkań będą osoby znane seniorom np. z telewizji, które prowadzą aktywne życie i realizują swoje pasje oraz skończyły już 60,  a także osoby, które angażują się w życie społeczności lokalnych lub realizują ciekawe hobby. Spotkania będą odbywać się od 10 kwietnia co drugi czwartek o godzinie 11.00 .

(KB)


Zobacz również

Skip to content