W jednym miejscu polbruk, w innym – asfalt

Trwa remont ul. 3 Maja w Sokółce. Prace prowadzone są na odcinku od skrzyżowania z ul. Ogrodową do ul. Białostockiej. W sumie to 270 metrów bieżących, na których pojawią się obustronne chodniki i asfalt.

Na zdjęciach: Remont ul. 3 Maja, nowe chodniki i nawierzchnia ul. Wiśniowej, wyremontowana ul. Sikorskiego

Inwestycja na 3 Maja dobiegnie końca w drugiej połowie listopada. Wykonawcą prac jest firma BK Trans Roboty Drogowe Borsukiewicz S. J. z Białegostoku. Gmina Sokółka zapłaci za tę inwestycję 266.151 zł. Część ul. 3 Maja została wyremontowana jesienią 2011 roku.

Na liście wykonanych w tym roku inwestycji znalazła się m.in. ul. Wiśniowa w Sokółce. W tym przypadku zakres robót objął wykonanie jezdni i obustronnych chodników z polbruku na powierzchni 272 metrów bieżących. Koszt inwestycji to 272.932 zł. Wykonawcą był Zakład Budowy i Utrzymania Dróg Romuald Błahuszewski z Sokółki.

Niedawno wyremontowano również nawierzchnię bitumiczną na części ul. Sikorskiego – na odcinku od skrzyżowania z ul. Dąbrowskiego do okolic budynku ZUS-u. Inwestycję wykonała firma P.U.H. KAMPOL Barbara Szymczyk z Dąbrowy Białostockiej. Wartość prac to 65.571 zł.

(UM) Fot.: D. Biziuk


Zobacz również

Skip to content