Biblioteka PublicznaZaproszenia

Zaproszenie na warsztaty tworzenia lampionów z makramy

Biblioteka Publiczna im. Wisławy Szymborskiej w Sokółce zaprasza do zapisów na warsztaty tworzenia lampionów z makramy, które odbędą się 16 września (wtorek) o godzinie 17.00 w sali audiowizualnej biblioteki przy ulicy Dąbrowskiego 12A.

Plakat

Spotkanie skierowane jest do osób dorosłych, które chcą od podstaw poznać sztukę plecenia sznurków. Będzie to doskonała okazja, aby zdobyć nowe umiejętności, rozwijać swoją kreatywność, zintegrować się i aktywnie spędzić czas.

Warsztaty poprowadzi Ewa Kuklicz – pasjonatka rękodzieła i artystyczna dusza, od kilku lat zafascynowana makramą. Tworzy m.in. ręcznie plecione torebki, makramy ścienne, lampiony, huśtawki dla kotów, ozdoby świąteczne oraz zakładki. Podczas spotkania pokaże krok po kroku, jak własnoręcznie wypleść ozdobny lampion.

Ilość miejsc jest ograniczona. Zapisów na listę chętnych do udziału w warsztatach można dokonać pod nr tel. (85) 711-23-69 lub osobiście lub w godzinach pracy biblioteki. Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Myśl, czuj, działaj!” dofinansowanego ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Fundację „Sokólski Fundusz Lokalny”, Gminę Sokółka przy wsparciu finansowym Banku Spółdzielczego w Sokółce.

(EK) Biblioteka Publiczna


Zobacz również

Przejdź do treści