18 czerwca 2026 roku, bieżnia OSiR w Sokółce zapłonęła od sportowych emocji! Młodzi cykliści stanęli do zaciętej, ale prowadzonej w duchu fair play rywalizacji.
Walka o puchar Burmistrz Sokółki Ewy Kulikowskiej trzymała w napięciu do samego końca, a doping zgromadzonej publiczności niósł zawodników prosto do mety!
Wszystkim uczestnikom gratulujemy ogromnego ducha walki, a poniżej przedstawiamy oficjalne wyniki w poszczególnych kategoriach
KATEGORIE DZIEWCZĄT
- Kategoria Ogólna: I miejsce: Zuzanna Żukowska II miejsce: Lidia Bakun III miejsce: Lidia Lisowska
- Roczniki 2017-2019: I miejsce: Zuzanna Apanowicz II miejsce: Wiktoria Zabłocka III miejsce: Antonina Bakun
- Roczniki 2014-2016: I miejsce: Amelia Staworko II miejsce: Natalia Szczęsnowicz III miejsce: Dorota Puszko
KATEGORIE CHŁOPCÓW
- Roczniki 2014-2016: I miejsce: Szymon Bogusławski II miejsce: Dawid Apanowicz III miejsce: Szymon Domin
- Roczniki 2017-2019: I miejsce: Igor Gryguć II miejsce: Antoni Krawiel III miejsce: Miłosz Czaplejewicz
- Roczniki 2020 i młodsi: I miejsce: Adam Możejko II miejsce: Ignacy Możejko III miejsce: Dominik Lisowski
Wielkie brawa dla zwycięzców, którzy stanęli na podium, oraz dla każdego malucha, który podjął wyzwanie i przejechał linię mety! Jesteście wielcy! Dziękujemy Pani Burmistrz Ewie Kulikowskiej za objęcie patronatem tego wydarzenia oraz ekipie OSiR Sokółka wraz ze współorganizatorami Sokólskim Klubem Kolarskim SOKÓŁ i ROWERY KIRPSZA za świetną organizację i sportową atmosferę. Do zobaczenia na kolejnych startach!
Podsumowanie zawodów dostępne jest na stronie:
(PJ) OSiR Sokółka



