Znowu gramy w PIKtoGRAmy! Gminne eliminacje Przeglądu Amatorskiej Twórczości

Sokólski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) oraz uczniów szkół podstawowych do udziału w cyklicznym Przeglądzie Amatorskiej Twórczości „PIKtoGRAmy 2024″.

Przegląd będzie realizowany w dwóch obszarach – recytatorskim (Mistrzowie Recytacji) i wokalnym (Mistrzowie Piosenki).

Utwory prezentowane w konkursie Mistrzowie Recytacji / Piosenki muszą dotykać (choćby w sposób symboliczny) tematu przewodniego, czyli PRZYJAŹNI.

Hasło tegorocznego Przeglądu to słowa Ernesta Hemingwaya: „Przyjaźń to najcenniejszy skarb, jakiego człowiek może doświadczyć”. Konkurs ma inspirować do rozwijania zainteresowań artystycznych, wrażliwości estetycznej i twórczej współpracy przez recytację, śpiew i działania teatralne.

Eliminacje gminne odbędą się 21-22.03.2024 r. Ich efektem będzie wytypowanie uczestników do Przeglądu Wojewódzkiego. Organizatorem głównym Przeglądu na szczeblu wojewódzkim jest Podlaski Instytut Kultury.

Zgłoszenie należy dostarczyć do 15 marca 2024 do godziny 15:00 w siedzibie Sokólskiego Ośrodka Kultury – kamienica Tyzenhauza, ul. Piłsudskiego 1 lub (skan z podpisami) na adres e-mail: zapisy@sok.org.pl

Szczegółowy regulamin Przeglądu, formularze oraz oświadczenie znajdą się stronie internetowej:

Znowu gramy w PIKtoGRAmy!

Sokólski Ośrodek Kultury


Zobacz również

Skip to content