Hi-Fi super star, super hit

Na zwariowane sny świat ma apetyt… a sokółczanie na dobrą zabawę i oni już wiedzą, że w sylwestrową noc, w ramach muzycznej rozgrzewki, mus jest uczestniczyć w koncercie zespołu Sokólskiego Ośrodka Kultury – AZALiSZ. I znowu kino pękało w szwach, a fantastyczna energia wyzwolona na scenie udzieliła się naprawdę wszystkim.

Hi-Fi super star, super hit

Rok 2023 odjechał w szalonym pędzie z polskimi przebojami z lat 80. takimi jak: „Papierowy księżyc”, „Daj mi tę noc”, „Szklana pogoda”, „Wszystko czego dziś chcę”, „Cykady na Cykladach”, czy tytułowe „HiFi Superstar”. Niezwykle żywiołowe dziewczyny z AZALiSZ czyli: Agnieszka Sienkiewicz, Elżbieta Tolko, Ewa Puszko, Joanna Pigiel, Agnieszka Garkowska, Marzanna Plichta, Joanna Hołownia, Marta Jarosz, Katarzyna Klimowicz-Kułak, Bogusława Szubzda i Agata Kaźmierczak pod serdeczną batutą Pauliny Oseńko wyśpiewując oldschoolowe hity żonglowały naszymi wspomnieniami.

Sceniczny outfit i dekoracje robiły dodatkową „robotę”, a dwa męskie akcenty – Cezary vel Franek Kimono na otwarcie i „tajemniczy” rudowłosy gitarzysta ps. AJ – potwierdziły, że humor i dystans – to oprócz pasji do wspólnego śpiewania także główne spoiwo Zespołu Ambitnych Amatorek.

Przez wieczór lekko i z humorem przeprowadziły nas konferansjerko dyrektorka SOK-u Barbara Maj wraz zastępczynią Agnieszką Kozakiewicz, a koncert zamknęły życzenia noworoczne od burmistrz Ewy Kulikowskiej i zastępców Adama Kowalczuka i Adama Juchnika.

Dziękujemy za to, że byliście z nami, za rok musimy to powtórzyć!

Fot. Wojciech Panow

(AT) Sokólski Ośrodek Kultury


Zobacz również

Skip to content