Andrzejki w Bibliotece

30 listopada 2023 r. odbyły się Andrzejki w Oddziale dla Dzieci Biblioteki Publicznej w Sokółce.

Andrzejki to zawsze wspaniały pomysł, co potwierdzić mogą dzieci z grupy Pacynki z Przedszkola nr 1 w Sokółce. Przybyły do blblioteki, pięknie przebrane i gotowe do wyśmienitej zabawy! Oczywiście, nie zwiodły się, gdyż Pani Ania Zatorska wraz ze swym nieocenionym pomocnikiem Kubą, przygotowali mnóstwo niespodzianek, które z każdą chwilą wspólnej zabawy napełniały wszystkich pozytywną energią.

Wszystko zaczęło się od pięknie przeczytanej bajki, specjalnego prezentu dla dzieci od biblioteki i Pani Ani. Dzieci pilnie nasłuchiwały, co się wydarzy z wilkiem i siedmioma koźlątkami, a potem nie mogły uwierzyć, że tyle niezwykłych rzeczy może się zdarzyć w świątyni książki, czyli w bibliotece. Oto była wróżka, kocioł do zdjęć[!] specjalnych, czarodziejska kula i skrzynia, które przepowiadały nam przyszłość oraz mnóstwo, mnóstwo tańca, zabawy i baniek mydlanych! Nie zabrakło słodkości, kolorów i szaleństwa andrzejkowego.

Za możliwość ugoszczenia Pani Anny Zatorskiej, Biblioteka Publiczna w Sokółce dziękuje Pani Elżbiecie Adamowicz, która wraz ze swą Księgarnią A KUKU bierze udział w programie „Certyfikat dla małych księgarni” dofinansowanym ze środków Instytutu Książki i nigdy nie zapomina o nas, co wzbogaca ofertę wydarzeń w naszej placówce.

Do zobaczenia przy kolejnych przedsięwzięciach.

(MWS) BP Oddział dla Dzieci


Zobacz również