Zaproszenie na spotkanie autorskie z Laurą Łącz

Biblioteka Publiczna w Sokółce serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Laurą Łącz, które odbędzie się 7.10.2023 (sobota) o godzinie 17, w czytelni (Osiedle Centrum 21).

Laura Łącz – aktorka, która pracuje w zawodzie od roku 1977. Swoje pierwsze lata kariery spędziła w Teatrze Polskim w Warszawie, z którym była związana, aż do końca XX wieku. Największą sławę przyniosła jej rola w serialu Klan, gdzie od ponad 20 lat wciela się w postać Gabrieli Wilczyckiej.

Plakat

Poza karierą aktorską, Pani Laura realizuje się jako pisarka. Stworzyła wiele książek skierowanych dla dzieci: Nocne duszki i inne bajki, Chłopak z suchą głową. Zabawne historie nie tylko dla chłopców oraz Bajki i wiersze na cztery pory roku. Napisała też wstęp do książki: Co nam zostało z tych lat?, będącą zbiorem tekstów najpiękniejszych polskich piosenek z dwudziestolecia międzywojennego. Wszystkie wymienione książki będzie można zakupić po zakończonym wieczorze autorskim.

Na spotkaniu poznamy kulisy codziennej pracy dla telewizji, anegdoty z planu oraz to jak (nie)zwykła potrafi być praca aktorki. Poza tym dowiemy się więcej, o samej Pani Laurze, jej pasjach oraz zamiłowaniach do Polski lat dwudziestych. Zapraszamy na wspólne poznawanie tej przeciekawej osoby.

Spotkanie odbędzie się w ramach akcji Noc Bibliotek, która w tym roku startuje pod hasłem Absurd nie czytać. Z uwagi na duże zainteresowanie tym wydarzeniem, by uczestniczyć w spotkaniu wymagane będzie okazanie wejściówki, są one darmowe i można je odebrać od 2.10 w czytelni, w godzinach pracy Biblioteki. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

(SZS) Biblioteka Publiczna w Sokółce

Skip to content