Pożegnanie lata w Polankach

Baner

KGW “Polaneczki” w Polankach zaprasza na wyjątkowe pożegnanie lata, wszystkich mieszkańców Polanek tych obecnych i tych sprzed lat oraz wszystkich przyjaciół naszej wsi w piątek 15 września 2023 r. Polanki 1.

Za sprawą naszych wspaniałych kobiet wrócimy wspomnieniami do naszej wsi sprzed laty widzianymi oczami naszych dzielnych siłaczek. To wszystko i dużo więcej już w piątek 15 września.

Program:

  • 17.00 – Spacer w ramach projektu “Las naszym domem”
  • 18.00 – kino plenerowe, premiera filmu “Siłaczki z Polanek”. Film powstał w ramach projektu “Masz głos”, nad którym patronat objęła Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska.
  • 19.00 – Piknik z potańcówką i zabawa do białego rana.

Organizatorzy zapewniają podstawowe produkty i zapraszają do zabrania ze sobą przekąsek.

Akcja Masz Głos jest inicjatywą Fundacji Batorego realizowaną w edycji 2023 we współpracy ze Stowarzyszeniem Aktywności Obywatelskiej Bona Fides, z Fundacją Laboratorium Badań i Działań Społecznych SocLab, Stowarzyszeniem Rozwoju „Inspiracje”, Pracownia Zrównoważonego Rozwoju – PZR, Fundacja Teatrikon. W latach 2022-2023 akcja jest współfinansowana przez Open Society Foundations. Patroni medialni: Onet.pl, Ngo.pl. www.maszglos.pl.
Partnerzy:

  • Fundacja Batorego
  • Sokólski Ośrodek Kultury
  • Sokolka.pl

Projekt “Las naszym domem” dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Fundację „Sokólski Fundusz Lokalny” w Sokółce i Gminę Sokółka”

Koordynacja: Sylwia Nowakowska
Plakat: Aneta Tumiel (Na plakacie jedna z mieszkanek Polanek, Pola Popko lata 50 XX w.)

(SN)


Zobacz również

Skip to content