Konkurs na wsparcie inicjatyw lokalnych

Rozpoczął się ostatni w tym roku nabór wniosków w ramach konkursu na Wsparcie Inicjatyw Lokalnych. Młode Organizacje Pozarządowe oraz grupy nieformalne mogą się ubiegać o dotację w wysokości do 5000 zł. Składanie wniosków jest możliwe do 30 sierpnia 2023 r. do godziny 23:59.

Baner

Nabór wniosków będzie się odbywać poprzez złożenie formularza w formie online przy pomocy Generatora wniosków dostępnego na naszej stronie. Inicjatywy można realizować w terminie od 14 września do 14 listopada bieżącego roku. Okres realizacji Inicjatywy może być krótszy niż podane wyżej daty graniczne. Pula środków na zrealizowanie projektów wynosi 111 000 zł.

Podczas naboru przeprowadzone zostanie szkolenie, w którym dowiesz się, jak poprawnie skonstruować wniosek. Organiozatorzy odwiedzą także kilka powiatów naszego regionu, gdzie podczas otwartych spotkań informacyjnych omówione zostaną szczegóły dotyczące konkursu. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej oraz profilu na Facebooku, żeby być na bieżąco z wszelkimi nowymi informacjami. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu oraz poradnikiem wypełniania formularza w generatorze wniosków. Są tam zawarte wszelkie informacje niezbędne do prawidłowego skonstruowania wniosku.

Informacje dostępne są na stronie:

Rusza ostatni w tym roku konkurs na wsparcie inicjatyw lokalnych! – Podlaskie Lokalnie

(WR) podlaskielokalnie.pl


Zobacz również

Skip to content