Koło Gospodyń Wiejskich “Polaneczki” zaprasza na wykład

KGW Polaneczki zaprasza do udziału w wykładzie terenowym na terenie Puszczy Knyszyńskiej, który przeprowadzony będzie w ramach projektu “Las naszym domem”.

Plakat

Wraz z Pawłem Średzińskim sprawdzimy ile puszczy jest w puszczy? Odpowiemy sobie na pytanie czy jesteśmy lesunami czy zapolnikami?
A jak będziemy cicho… To kto wie?! Może nawet zobaczymy króla puszczy i nie chodzi tu wcale o żubra :)

Na zapisy czekamy pod adresem email: Potwierdzeniem udziału będzie odpowiedź z adresem spotkania. UWAGA: Ilość miejsc ograniczona!

PAWEŁ ŚREDZIŃSKI ur. 1978, doktor nauk humanistycznych, historyk, publicysta, dziennikarz, miłośnik przyrody. Autor książek „Puszcza Knyszyńska. Opowieści o lesunach, zwierzętach i królewskim lesie, a także o tajemnicach w głębi lasu skrywanych”, „Syria. Przewodnik po kraju, którego nie ma” oraz „Łoś. Opowieści o gapiszonach z krainy Biebrzy”. Przez kilkanaście lat pracował w organizacjach zajmujących się ochroną przyrody. Publikuje m.in. w OKO.press i „Więzi”. Pisze o przyrodzie, ludziach, pograniczu, Bliskim Wschodzie i Afryce. Jeden z bohaterów książki Marcina Dorocińskiego „Na ratunek. Rozmowy o zwierzętach, naturze i przyszłości naszej planety”. Laureat Stołka Roku „Gazety Wyborczej”.

„Dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Fundację „Sokólski Fundusz Lokalny” w Sokółce i Gminę Sokółka”

Koordynator: Sylwia Nowakowska


Zobacz również

Skip to content