Wystawa podsumowująca sezon zajęć artystycznych w SOK-u

W ciepłe, piątkowe popołudnie sala wystawiennicza Kamienicy Tyzenhauza wypełniła się sympatycznym gwarem, za którym stali uczestnicy zajęć plastycznych Sokólskiego Ośrodka Kultury. Data była nieprzypadkowa 26 maja, Dzień Matki – by młodsi adepci naszych działań artystycznych mogli także zaprosić swoje mamy.

Zdjęcie grupowe

Dyrektor SOK-u Barbara Maj dziękowała uczestnikom za wspólny i bardzo owocny, co potwierdza wystawa, rok. Z kolei kierownik działu artystycznego Agnieszka Kozakiewicz z entuzjazmem odniosła się do faktu, że oferta zajęć dla osób dorosłych spotkała się po raz kolejny z dużym zainteresowaniem.

Na wystawie prezentowane są prace malarskie, rysunkowe, graficzne, ceramiczne i rzeźbiarskie, które powstawały w trakcie zajęć trwających od września zeszłego roku do maja pod okiem naszych instruktorów.

Ceramikę w grupach dzieci, młodzieży i dorosłych prowadziła Maja Ewa Musialik. Instruktor Adam Smólski odpowiadał za zajęcia graficzne, zaś Zdzisław Muszler wspierał rozwój warsztatu malarsko-rysunkowego zarówno dzieci jak i dorosłych.

Wystawa będzie dostępna do 23 czerwca 2023 r.

Rysujesz, malujesz, rzeźbisz albo chcesz spróbować – zapraszamy do naszych pracowni po wakacjach!

(AT) Sokólski Ośrodek Kultury, fot. Wojciech Panow


Zobacz również

Skip to content