#CoDlaMnieZnaczyUE

#CoDlaMnieZnaczyUE to tytuł projektu w ramach konkursu pn. Europa z naszej ulicy, z którym 15 marca 2023 r. Ola Kondrat, Olga Kozakiewicz, Kinga Cholewska i Magda Andrukiewicz pojechały do Warszawy na zaproszenie Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży. Tam zaprezentowały video – efekt swojej dwumiesięcznej pracy, który zobrazował, jak ważna jest dla nich UE, jakie daje im możliwości i przywileje.

Sokólski Ośrodek Kultury dziękuje wszystkim, którzy wzięli udział w challenge’u #CoDlaMnieZnaczyUE. Dziękujemy dziewczętom za tę owocną współpracę, dzięki której po raz
kolejny możemy pokazać świat oczami sokólskiej młodzieży. Opiekunem projektu była Sylwia Nowakowska, zaś merytoryczne i techniczne wsparcie popłynęło od pracowników Sokólskiego Ośrodka Kultury, przede wszystkim Wojciecha Panowa, Michała Gieniusza i Agnieszki Kozakiewicz. Niestety, nie udało się wygrać głównej nagrody, jaką był wyjazd do Brukseli, ale jak wiemy z relacji warszawskich koordynatorów – film na długo zapadł w pamięć jury i bardzo możliwe, że zostanie udostępniony szerokiemu gronu odbiorców nie tylko w Polsce.

(AT) SOK

Skip to content